ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

05.11.2019 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до амбулаторії № 6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2».

Під час візиту директор КП «Управління капітального будівництва» Бушов А.А. та директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Стецюк Л.І. ознайомили присутніх з результатом робіт з реконструкції та порядком функціонування амбулаторії.

В амбулаторії №6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»  виконано: утеплення фасаду, ремонт покрівлі, замінено вікна та двері, замінено інженерні комунікації, виконано оздоблювальні роботи приміщень будівлі, змонтована вентиляційна система, влаштовано індивідуальний тепловий пункт, улаштована охорона та пожежна сигналізації, локальна комп’ютерна мережа. На сьогодні роботи по об’єкту завершені. Вартість проведених  робіт склала 21,8 млн.грн.

В оновленій амбулаторії розташовані амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 та №6, які  є структурними підрозділами КНП «ЦПМСД № 2».

Дитяча амбулаторія  № 6 обслуговує понад 7 тис. дітей, в будуть працювати 7 лікарів-педіатрів. Амбулаторія №1 має можливість обслуговувати понад 18 тис.дорослого населення. Медичну допомогу будуть надавати 6 лікарів загальної практики-сімейних лікарів. Приміщення  амбулаторії має окремий вхід.

В будівлі розташовані реєстратура, кабінети сімейних лікарів та лікарів педіатрів, допоміжні кабінети (процедурний кабінет, кабінет невідкладної допомоги, кабінет щеплень, імунологічний кабінет та інш.). Всі кабінети оснащені комп’ютерною технікою, сучасними меблями та необхідним медичним обладнанням згідно затвердженого табелю матеріально-технічного оснащення. В закладі буде функціонувати денний стаціонар на 5 ліжко-місць для дітей та на 2 для дорослих, що дозволить надавати своєчасно та в повному обсязі амбулаторну медичну допомогу як маленьким, так і дорослим пацієнтам.

В амбулаторіях  пацієнтам буде надаватися первинна медична допомога, що включає в себе динамічне спостереження за станом здоров'я, супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами, здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною, проведення вакцинації, надання невідкладної медичної допомоги та  паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій. Також будуть проводитися всі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія, вимірювання ваги, зросту, окружності талії, швидкі тести на тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Водночас з первинною медичною допомогою пацієнти дитячого віку матимуть можливість консультуватися вузькими спеціалістами, а при необхідності, обстежитись в лабораторії та рентген-кабінеті.

В цьому ж приміщенні розташована поліклініка №3 КНП «Міська дитяча                                                 лікарня №1» ЗМР, яка надає вторинну амбулаторну допомогу 25,5 тис. дитячого населення Шевченківського району за 12 спеціальностями: отоларингологія, кардіологія, неврологія, офтальмологія, ендокринологія, алергологія, хірургія, травматологія, імунологія, інфекційні захворювання, фізіотерапія, рентгенологія.

Для кабінетів вторинного рівня закуплені нові меблі на суму 530 тис.грн., рентгенологічне обладнання  на 6,5 млн. грн.

Комфортні умови перебування пацієнтів сприяють покращенню якості надання медичної допомоги дитячому та дорослому населенню, а сучасне медичне обладнання та комп’ютерна техніка в кабінетах лікарів нададуть змогу в повному обсязі використати професійні знання та навички медичних працівників, організувати ефективне використання робочого часу.