ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Кожного року в Україні фіксують випадки отруєння грибами, деякі з яких закінчуються летально. В Запорізькій області ростуть лише умовно їстівні гриби,  тому спеціалісти закликають мешканців регіону бути дуже обережними при їх вживанні.

Для того щоб запобігти тяжким наслідкам потрібно знати прості правила профілактики отруєнь та надання першої допомоги.

Як уникнути отруєння грибами: 

  1. Відмовтеся від споживання дикорослих грибів. Замініть їх грибами, що вирощують штучно, та які підлягають контролю.
  2. Не купуйте гриби на стихійних ринках.
  3. Уважно оглядайте гриби. Якщо у вас виникають найменші сумніви – відмовтеся від їх споживання.
  4. Збирайте лише добре знайомі вам гриби. 
  5. Не беріть занадто молоді чи старі гриби. Їх легко переплутати з отруйними.
  6. Не збирайте гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій. Гриби вбирають в себе отруйні речовини, у тому числі важкі метали.
  7. Варіть гриби не менше 3 разів, щоразу в свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин.
  8. Зберігайте страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше доби.

Навіть якщо впевнені у якості і безпеці грибів, їх не рекомендовано вживати жінкам у період вагітності і грудного вигодовування, дітям віком до 12 років та особам літнього віку.

Ознаки отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хвилин після споживання, так і протягом декількох днів. Основними ознаками отруєння грибами є нудота, блювання, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), поява галюцинацій та марення.

Якщо є підозра на отруєння грибами, перше, що треба зробити, – негайно викликати швидку медичну допомогу. Якщо є можливість, промийте шлунок простою водою чи прийміть сорбенти (найменша ефективна доза активованого вугілля — 0,5 г/кг маси тіла).

До приїзду невідкладної допомоги дотримуйтеся постільного режиму і пийте багато рідини – підсоленої води або прохолодного чаю. Це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини.

Залишки грибів або грибних страв треба обов’язково зберегти, тому що їх лабораторне дослідження допоможе встановити причину отруєння та призначити правильне лікування.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради нагадує: якщо ви відчули симптоми отруєння, негайно звертайтеся за медичною допомогою; у жодному разі не займайтеся самолікуванням і не намагайтеся «перечекати» – це може бути смертельно небезпечно.