ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міжнародний день радіології – це свято, яке відзначається щорічно 8 листопада.

Вперше його відзначили у 2012 році за ініціативою Європейського товариства радіологів (European Society of Radiology), Радіологічного Товариства Північної Америки (Radiological Society of North America) та Американського Коледжу Радіології (American College of Radiology) для пропагування досягнень радіології серед широкої громадськості, а також підвищення обізнаності про цінність, яку ця наука вносить у безпеку обслуговування пацієнтів, та покращення розуміння важливості ролі радіологів у континуумі охорони здоров’я.

Міжнародний день радіології вважається професійним святом для фахівців даної медичної галузі – радіодіагностів і радіотерапевтів різних напрямків.

Медична візуалізація є однією з найцікавіших та прогресивних дисциплін у сфері охорони здоров’я та полем великої активності з точки зору технологічних та біологічних досліджень. Рентгенівські промені, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукове дослідження та інші медичні технології візуалізації пов’язані з ними, відомі багатьом людям, але точна мета і цінність цих послуг не є широко зрозумілою.

8 листопада 1895 році Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання, поклавши початок нової медичної дисципліни – радіології.  Вже у 1896 році доцент Берлінського університету, фізик Вільгельм Він використовував їх для діагностування переломів у Берлінському військовому госпіталі. Він відмовився отримувати пов’язані з його відкриттям патенти, оскільки вважав, що воно має належати всім. У місті Запоріжжі працює 60 лікарів рентгенологів, 8 лікарів радіологів та лікарів УЗД - 32.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає фахівців в області радіології з професійним святом та бажає успішної медичної практики, міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя!