ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З квітня 2020 року в Україні впроваджується нова модель фінансування закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Медичне обслуговування населення буде оплачуватися Національною службою здоров’я України в рамках реалізації програми медичних гарантій медичного обслуговування населення, затвердженого Державним бюджетом України на 2020 рік. Тобто медичну допомогу населення буде отримувати повністю безкоштовно.

Для укладення договору з Національною службою здоров’я України з 01.11.2019  почалася реєстрація закладів охорони здоров’я другого рівня в єдиній електронній системі охорони здоров'я України.

За інформацією Національної служби здоров’я України Запорізька область є одним із лідерів за кількістю зареєстрованих закладів охорони здоров’я другого рівня надання медичної допомоги. Станом на 08.11.2019 в єдиній електронній системі охорони здоров'я України зареєстровано 19 із 21 закладу охорони здоров’я другого рівня  надання медичної допомоги міста Запоріжжя.

Співпраця з Національною службою здоров’я відкриває закладам нові можливості для розвитку. Трансформація системи охорони здоров’я в цілому повертає її обличчям до людей. Лікарі отримують гідну оплату праці, пацієнти – якісні послуги, сервіс та піклування.