ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

08.11.2019 вперше у м.Запоріжжя на базі Запорізького державного медичного університету відбувся міжнародний українсько-турецький науково-практичний симпозіум «Патологія поперекового відділу хребта», присвячений проблемам спінальної патології.

Міжнародний українсько-турецький науково-практичний симпозіум організовано спільно з Запорізьким державним медичним університетом та департаментом охорони здоров’я Запорізької міської ради. У відкритті заходу взяли участь міський голова        Буряк В.В. та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради         Ушакова В.В.

Міський голова відзначив важливість проведення подібних наукових конференцій для Запоріжжя та наголосив, що проведення подібних заходів є вагомою подією для Запоріжжя.

З вітальним словом до президії та учасників симпозіуму звернулася директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В.В., під час якого підкреслила важливість проведення симпозіуму у нашому місті.

Ректор Запорізького державного медичного університету Колесник Ю.М.  відзначив, що університет має давні традиції співробітництва з турецькими колегами. Обмін студентами, досвідом, проведення спільних конференцій.

Ректор Запорізької медичної академії післядипломної освіти Никоненко А.С. наголосив, що тема лікування хребта зараз є дуже актуальною. Адже проблема набуває поширення. Відзначив значення підтримки медицини з боку міської влади Запоріжжя і гість з Дніпра, академік Лоскутов О.Є.

Під час симпозіуму були розглянуті проблемні питання діагностики та лікування, в тому числі хірургічного, больового синдрому, що виникає під час ураження хребта.

Особливу увагу було приділено нейрохірургічному лікуванню пацієнтів із застосуванням малоінвазивних методів, що на теперішній час у м.Запоріжжя активно впроваджуються у нейрохірургічному відділенні КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Участь у міжнародному науково-практичному симпозіумі, присвяченому проблемам спінальної патології, надала можливість медичним фахівцям підвищити свій професійний рівень, ознайомитися і перейняти провідний досвід колег і як наслідок - підвищити якість надання медичної допомоги пацієнтам з патологією хребта.