ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, що відзначається щорічно 10 листопада, покликаний підкреслити важливість ролі науки в суспільстві. Святкові заходи у цей День спрямовані на популяризацію науки як інструменту миру і злагоди на Землі.

Всесвітній день науки має на меті підвищити усвідомлення громадськістю в усім світі користі науки, забезпечити громадянам отримання інформації про нові тенденції в області науки, підкреслити роль вчених в розширенні нашого розуміння чудової планети, яку ми називаємо домом. 

Всесвітній день науки надає можливість згуртувати всі зацікавлені сторони навколо теми науки в ім’я миру і розвитку – від державних діячів до представників ЗМІ і учнів шкіл. 

Заснування цього Дня було рекомендовано в 1999 році на проведеній у Будапешті Всесвітній науковій конференції, де була висловлена необхідність щільнішої взаємодії між наукою й суспільством. Услід конференції 1999 року Генеральна конференція ЮНЕСКО в 2001 році офіційно заснувала Всесвітній день науки. 

Завданнями Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку є: сприяти національній та міжнародній солідарності за спільну науку; поновити національні та міжнародні зобов'язання щодо використання науки на благо суспільства; звернути увагу на проблеми, з якими стикається наука.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку та бажає всім науковцям невичерпних джерел для творчості, сил та наснаги у розв’язанні завдань, які стоять перед наукою.