ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

31.10.2019 у Запоріжжі відбулася Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Організатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація  «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (Київ), Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (Київ), Запорізького державного медичного університету (ЗДМУ) та Запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО).

Захід проведено з метою удосконалення професійних знань медичних фахівців, впровадження стандартів та європейських протоколів діагностики та лікування захворювань. Освітньою тренінг-програмою «Мистецтво Лікування» охоплено понад тисячу лікарів м. Запоріжжя та Запорізької області. Від КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР у тренінг-програмі взяло участь понад 20 фахівців.

Захід проходив у двох залах за напрямками: стратегія зниження розвитку внутрішніх хвороб, сучасні принципи ведення найпоширеніших станів у терапевтичній практиці; від профілактики та лікування – до якості життя, лікування та профілактика внутрішніх хвороб, практичні аспекти контролю симптомів у внутрішній медицині, оптимізація лікування внутрішніх хвороб. Крім того, проведено сателітний симпозіум «Наука заради кращого життя».

Учасникам заходу було представлено 28 доповідей провідних фахівців України. Зокрема, завідувач кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, доктор медичних наук, професор, лікар алерголог дитячого алергологічного відділення КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Недельска С.М. на дитячій секції презентувала 2 виступи про сучасні, високоефективні антигістамінні препарати та про безпечне лікування і ефективний контроль при бронхообструктивному синдромі у дітей.

 Провідні вчені України ділились із колегами досвідом та інформацією в режимі діалогу, що дозволило учасникам не тільки прослухати доповіді науковців, а й отримати відповіді на свої запитання. Практична частина заходу включала в себе проведення тренінг-програми вимірювань: глюкометрія, індекс маси тіла, артеріальний тиск, ліпідограма, денсиметрія, УЗД колінних суглобів. Крім того організатори заходу провели професійну вікторину для фахівців та вручили сертифікати учасникам.

Організаторам проекту вдалося акцентувати увагу на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях та запобігання їх розвитку шляхом впровадження профілактичних напрямків у роботі лікаря.

Подібні заходи дають можливість фахівцям підвищити свій професійний рівень та поділитися своїми здобутками, впроваджувати провідний досвід колег і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.