ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У 2019 році проект КНП «Міська лікарня №4» ЗМР «Весна на Вроцлавській вулиці» став одним з переможців конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто».

Мета конкурсу – привернути якомога більше активних жителів міста і області для реалізації соціальних проектів, спрямованих на підвищення якості життя в Запоріжжі. Брати участь в конкурсі можуть некомерційні організації, муніципальні установи і ініціативні городяни. Переможців конкурсу визначає незалежна Експертна рада, що складається з авторитетних представників громадськості м. Запоріжжя та ПАТ «Запоріжсталь».

Як і передбачалося планом-графіком, у листопаді були закінчені роботи з реалізації проекту КНП «Міська лікарня №4» ЗМР «Весна на Вроцлавській вулиці». Вартість проекту склала майже 67 тис. грн.      

06.11.2019 співробітники лікарні сумісно з працівниками ПрАТ «Запоріжкокс» на чолі з начальником соціального відділу підприємства Бабарикою І.І. провели заключні роботи з озеленення. На території жіночої консультації зроблено поточний ремонт тротуарів, були висаджені дерева та кущі, встановлені вазони, лави та урни, досягнута основна мета проекту – підвищення естетичної привабливості жіночої консультації, що є однією зі складових рецепта одужання пацієнтів.

Директор КНП «Міська лікарня №4» ЗМР Бочарникова І.С. висловила слова подяки організаторам конкурсу «Ми – це місто» за небайдуже ставлення до проблем галузі охорони здоров’я.