ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14.11.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до амбулаторії № 6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», яка 06.11.2019 розпочала свою роботу після завершення робіт з реконструкції.

Під час візиту директори КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Стецюк Л.І. та «Дитяча лікарня №1» ЗМР Лихачова В.І. ознайомили присутніх з результатом робіт з реконструкції та порядком функціонування амбулаторії.

В будівлі розташовані реєстратура, кабінети сімейних лікарів та лікарів педіатрів, допоміжні кабінети (процедурний кабінет, кабінет невідкладної допомоги, кабінет щеплень, імунологічний кабінет та інш.). Всі кабінети оснащені комп’ютерною технікою, сучасними меблями та необхідним медичним обладнанням згідно затвердженого табелю матеріально-технічного оснащення. В закладі функціонує денний стаціонар на 5 ліжко-місць для дітей та на 2 для дорослих, що дозволяє надавати своєчасно та в повному обсязі амбулаторну медичну допомогу як маленьким, так і дорослим пацієнтам.

В амбулаторіях  пацієнтам надається первинна медична допомога, що включає в себе динамічне спостереження за станом здоров'я, супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами, здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною, проведення вакцинації, надання невідкладної медичної допомоги та  паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій. Також будуть проводитися всі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія, вимірювання ваги, зросту, окружності талії, швидкі тести на тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Водночас з первинною медичною допомогою пацієнти дитячого віку мають можливість консультуватися вузькими спеціалістами, а при необхідності, обстежитись в лабораторії та рентген-кабінеті.

В оновленій амбулаторії розташовані амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 та №6, які  є структурними підрозділами КНП «ЦПМСД № 2».

Дитяча амбулаторія  № 6 обслуговує понад 7 тис. дітей, в ній працюють 7 лікарів-педіатрів. Амбулаторія №1 має можливість обслуговувати понад 18 тис. дорослого населення. Медичну допомогу надають 6 лікарів загальної практики-сімейних лікарів. Приміщення  амбулаторії має окремий вхід. З моменту відкриття з 06.11.2019 сімейними лікарями надана допомога 186 дорослим  пацієнтам та 177 дітям.

В цьому ж приміщенні розташована поліклініка №3 КНП «Міська дитяча                                    лікарня №1» ЗМР, яка надає вторинну амбулаторну допомогу 25,5 тис. дитячого населення Шевченківського району за 12 спеціальностями: отоларингологія, кардіологія, неврологія, офтальмологія, ендокринологія, алергологія, хірургія, травматологія, імунологія, інфекційні захворювання, фізіотерапія, рентгенологія.

Для кабінетів вторинного рівня закуплені нові меблі на суму 530 тис.грн., рентгенологічне обладнання  на 6,5 млн. грн.

Таким чином, в амбулаторії створені комфортні умови для пацієнтів та  медичних працівників, а сучасне медичне обладнання та комп’ютерна техніка в кабінетах лікарів надають змогу лікарям в повному обсязі використовувати професійні знання.