ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З метою підвищення професійних знань лікарів, впровадження стандартів європейських протоколів діагностики та лікування захворювань та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом в поліклінічних відділенням КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з вузькими спеціалістами   проведено семінарські заняття: «Преддіабет: що потрібно знати лікарю».

Заняття провела головний позаштатний дитячий ендокринолог департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, дитячий лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР Токарева Надія Яківна.

На семінарських заняттях розглядалися питання профілактики та раннього виявлення цукрового діабету у дітей, цукрознижуюча терапія в практиці лікаря. Доповідач акцентувала увагу на важливості  профілактики  ускладнень при цукровому діабеті та запобігання їх розвитку шляхом впровадження профілактичних напрямків у роботі лікаря.

Крім того, лікарів інформували про те, що всі діти хворі на цукровий діабет внесенні у реєстр інсулінозалежних пацієнтів європейського рівня, який дозволяє в режимі реального часу знати, скільки на сьогодні пацієнтів з таким діагнозом, які інсуліни вони отримують за рахунок відшкодування вартості препаратів інсуліну з боку держави і найголовніше – який рівень контролю хворих на цукровий діабет.

Такі заняття дають можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.