ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Департамент охорони здоров’я міської ради проводить масштабну санітарно-просвітницьку роботу серед дитячого населення міста Запоріжжя по розповсюдженню знань про причини виникнення карієсу зубів у дітей та його попередження.

Лікарі-стоматологи-інтерни КНП «Стоматологічна поліклініка №З» ЗМР зустрілися з учнями загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 100. Основна мета проведеного заходу – підвищення рівня знань дітей щодо здоров’я зубів та формування навичок догляду за порожниною рота, що є головним фактором профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Стоматологи в доступній формі розповіли про причини виникнення карієсу, корисне харчування, навіщо вживати продукти, що місять кальцій. В ігровій формі проведено навчання правилам гігієнічного догляду за порожниною рота, застосування засобів місцевої профілактики. Діти активно вели себе на занятті та охоче відповідали на запитання.

Стоматологи КНП «Стоматологічна поліклініка №З» ЗМР планують подальше проведення профілактичних стоматологічних уроків для учнів навчальних закладів м. Запоріжжя.

Департамент охорони здоров’я нагадує: якщо з дитинства приділяти належну увагу гігієні порожнини рота, збалансовано харчуватися та своєчасно відвідувати стоматолога – Ви збережете свої зуби, а отже, забезпечите здоров’я всього організму.