ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

25.11.2019 у концертному залі ім. М.І. Глінки відбулося урочисте святкування з нагоди 90-річчя КНП «Міська лікарня №3»ЗМР.

Співробітників лікарні привітали міський голова Буряк В.В., директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова В.В., голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району Змієнко В.В., ректор Запорізького державного медичного університету Колеснік Ю.М., ректор Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Ніконенко О.С. та голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Бальченко І.А.

За значний внесок у розвиток охорони здоров’я міста Запоріжжя, надання кваліфікованої медичної допомоги, за багаторічну плідну працю, відданість справі, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність та з нагоди 90-річчя з дня заснування медичного закладу колективу лікарні оголосили Подяки виконавчого комітету Запорізької міської ради та департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради.

Почесними грамотами департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради нагороджені заступник директора з поліклінічного розділу роботи Чеміріс Л.І. та завідувач І хірургічним відділенням Попов П.І.

Під час святкування для гостей виступали кращі творчі колективи Запоріжжя.

КНП «Міська лікарня №3» ЗМР розпочала свою діяльність восени 1929 року. Наразі лікарня надає спеціалізовану медичну допомогу мешканцям м. Запоріжжя з офтальмологічною, хірургічною, ЛОР – патологією. У закладі працюють 359 осіб, з них 69 лікарів та 139 медсестер.

Стаціонар розрахований на 240 ліжок та має в своєму складі відділення: І хірургічне з міським центром механічної жовтяниці та центром малоінвазійної і ендоскопічної хірургії, 2 хірургічне гнійно – септичне відділення з міським центром лікування ускладнень цукрового діабету – «діабетична стопа», відділення мікрохірургії ока з міським центром травм та опіків очей, отоларингологічне гнійно-септичне відділення, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, клініко-діагностичну лабораторію, фізіотерапевтичне відділення з реабілітаційним центром для учасників АТО, рентгенологічне, приймальне та поліклінічне відділення.

В межах фінансування програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2018 роки» та «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2019-2021 роки» в відділенні мікрохірургії ока було проведено 694 операції з імплантацією штучного кришталика для соціально незахищених верств населення

В 2017 році за кошти міського бюджету придбано сучасне офтальмологічне обладнання та витратні матеріали для проведення факоемульсифікації катаракти з імплантацією штучного кришталика по програмі «Охорона здоров’я 2016-2018».

25.09.2016 на базі фізіотерапевтичного відділення розпочав роботу Центр амбулаторної фізичної реабілітації учасників АТО, бойових дій та ЧАЕС, який щорічно надає допомогу в фізичній реабілітації приблизно 200 особам.

Протягом останніх чотирьох років за бюджетні кошти було проведено ремонтів на загальну суму 1.4 млн. грн. Придбано обладнання на загальну суму 613,7 тис. грн., в тому числі: фізіотерапевтичне обладнання, електрокардіографи; стерилізаційне обладнання, офтальмологічне обладнання. За бюджетні кошти придбано обладнання на суму 7.7 млн. грн., у тому числі 3 апарати штучної вентиляції легень, мікроскоп офтальмологічний, система офтальмологічна, 3 дефібрилятори, стерилізатор, рефрактор-кератометр, прилад для УЗД., 11 комп’ютерів.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає колектив КНП «Міська лікарня №3»ЗМР зі славетним ювілеєм та бажає подальших успіхів і плідної праці!