ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

26.11.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня №4» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня №4» ЗМР Бочарникова І.С. ознайомила присутніх з  функціями та роботою жіночої консультації, як структурного підрозділу лікарні та результатами проведеного капітального ремонту приміщень жіночої консультації.

КНП «Міська лікарня №4» ЗМР – заклад охорони здоров’я другого рівня, який надає стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну допомогу не тільки 50 тис. Заводського району, а й мешканцям інших районів міста Запоріжжя.

У структурі лікарні функціонують: поліклініка, жіноча консультація, 4 стаціонарні відділення - кардіологічне, терапевтичне, ендокринологічне, неврологічне.

Жіноча консультація є структурним підрозділом КНП  «Міська лікарня №4» ЗМР та обслуговує майже 30 тис. жіночого населення Заводського району. Щорічно лікарі-акушер-гінекологи жіночої консультації здійснюють понад 70 тис. медичних оглядів жінок, а близько 500 жінок стають на облік у зв’язку з вагітністю.

На базі жіночої консультації функціонує денний стаціонар на 20 ліжок, 8 дільниць, які надають всі види амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню Заводського району.

В консультації організовані спеціалізовані прийоми: з планування сім’ї, з невиношуваня та ендокринної патології, кабінет патології шийки матки.

У жіночій консультації працює 8 лікарів та 12 медичних сестер, укомплектованість лікарями складає 70 %,  середнім та молодшим медичним персоналом - 100%.

Жіноча консультація розташована в колишній будівлі дитячого садочка, побудованого в 1963 році і вже давно потребувала капітального ремонту.

Проектна документація на об’єкт «Капітальний ремонт приміщень амбулаторії №4 КЗ «ПМСД №4» під жіночу консультацію КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» була виготовлена в 2016 році році (проектувальник ТОВ «Теплобудімпорт»). Загальна площа приміщення 1004 м2.

Роботи з капітального ремонту об’єкту розпочаті у 2017 році. Укладено договори з ПП «Запоріжрембудмонтаж» та договори на технічний й авторський нагляди.

Загальна вартість об’єкту склала 6,5 млн.грн.

Виконано заплановані роботи (замінено вікна та двері, замінена мережа енергопостачання та усі інженерні комунікації, виконано оздоблювальні роботи приміщень, змонтована вентиляційна система, улаштована пожежна сигналізація та локальна комп’ютерна мережа).

За кошти бюджету міста закуплено: меблі на суму більш як 160 тис. грн., побутова техніка на суму 82,5 тис.грн. (телевізори, холодильники, компютери), медичне обладнання на суму 261,5 тис.грн.  (гінекологічні крісла, функціональні ліжка, фетальний монітор, операційні світильники, кушетки, столики тощо). На теперішній час усі кабінети жіночої консультації оснащені комп’ютерною технікою, сучасними меблями та необхідним медичним обладнанням згідно затвердженого табелю матеріально-технічного оснащення.

У поточному році проект КНП «Міська лікарня №4» ЗМР «Весна на Вроцлавській вулиці» став одним з переможців конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто».

На території жіночої консультації був зроблений поточний ремонт тротуарів, висаджені дерева та кущі, встановлені вазони, лави та урни.

У листопаді 2019 співробітниками лікарні були проведені роботи з озеленення території жіночої консультації.

Відкриття жіночої консультації після капітального ремонту дозволить надавати якісну спеціалізовану медичну допомогу жіночому населенню в комфортних умовах.