ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

1 грудня своє професійне свято відзначають невропатологи – лікарі, які спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб центральної (головний і спинний мозок) і периферичної нервової системи (нервові волокна).

Неврологія – розділ медицини, який не лише вивчає симптоматику захворювань, основні механізми розвитку, але і визначає способи і методики діагностування, профілактики і лікування захворювань неврологічного характеру.

Часто доводиться чути, що всі хвороби – від нервів. Але живий організм схильний до втоми залежно від розумових і фізичних навантажень, а емоції та неврологічні реакції можуть виникати у будь-який момент. І якщо на нервову систему не звертати уваги, може виникнути ряд проблем, що розвиваються в геометричній прогресії.

Тому, мабуть, найпоширеніші захворювання – неврологічні. Вони охоплюють переважну більшість людей, оскільки немає жодної людини в світі, яку б хоч раз у житті не турбував м'язовий біль, запаморочення, головний біль і безсоння.

Саме невропатологи рятують від таких захворювань, як мігрень, невралгія, енцефалопатія, інсульт, розсіяний склероз, епілепсія, хвороба Паркінсона, радикуліт, люмбаго, остеохондроз, ішіас, дистонія, депресія тощо.

Невропатолог – це професія, гідна поваги. Щорічно кожен з таких лікарів рятує величезну кількість життів і зберігає плин людської життєдіяльності.

У міській неврологічній службі нині працюють 97 лікарів невропатологів (з них дитячих – 18), які забезпечують надання медичної допомоги як амбулаторно, так і в стаціонарах.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає лікарів невропатологів у їх професійне свято і бажає міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сімейного тепла, затишку, щастя і довгих років!