ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З 19.11.2019 по 22.11.2019 у м. Дніпрі відбувся «III Український Отоларингологічний Курс 2019». Делегація лікарів отоларингологічного гнійно-септичного відділення КНП «Міська лікарня №3» ЗМР взяла активну участь у роботі курсу.

Курс присвячений сучасним методикам діагностики та лікування пацієнтів з патологією вуха, носу та приносових пазух.  Метою проведення курсу є демонстрація сучасних ендоскопічних методик проведення операцій в ринохірургії та отохірургії. Курс має важливу освітню та наукову місію, він фокусується на актуальних питаннях та сучасних тенденціях ендоскопічної ЛОР хірургії.

Лікарі КНП «Міська лікарня №3» ЗМР прослухали лекції доктора медицини, професора, магістра наук отоларингології, хірургії голови та шиї, співробітника Університету Докуз Ейлюль (Dokuz Eylül University (Ізмір, Туреччина)) Е.А. Гюнері, які були присвячені анатомії та оперативним втручання на порожнинах середнього вуха.

Співробітники Університету Інсубрії (Università degli Studi dell'Insubria (Варез, Італія)) – експерт з малоінвазивної хірургії в отоларингології та нейрохірургії, доктор медицини, професор П. Баталія та доктор медицини, експерт з ендоскопічної хірургії в отоларингології та хірургії основи черепа М.Т. Заноні – розповідали про сучасні методики діагностики та лікування пацієнтів з патологією носа та приносових пазух.

Крім того, в рамках курсу проводились показові оперативні втручання з використанням сучасних методів ендоскопічної оперативної хірургії за допомогою 3D окулярів, 4К моніторів, ендоскопічної техніки та ін.

Участь у подібних заходах дає можливість встановити контакти між фахівцями різних країн, налагодити обмін практичним досвідом, підвищити професійний рівень фахівців і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.