ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щорічно на базі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР  надається медична допомога 28-30 тис. дитячого населення м. Запоріжжя. Психологи лікарні щорічно проводять близько 2 тис.

індивідуальних та групових консультацій дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. За результатами анкетування пацієнтів, більше 15% опитаних виділили важливість емоційного стану дитини при її знаходженні в стаціонарі.

Завдяки перемозі проекту КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР «Територія розуміння» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто!» в лікарні відкрито кімнату психологічного розвантаження. Кімната має мультимедійне обладнання та умовно поділена на декілька зон:  куточок для індивідуальної роботи, територія групової терапії, зона відпочинку з цікавою бібліотекою.

 Проект охоплює дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а це більше 9 000 – 10 500 пацієнтів від 3 до 18 років щорічно, в тому числі: діти з обмеженими можливостями, хронічними захворюваннями, важкими патологіями, діти, які опинилися в складних життєвих ситуаціях та інші.

Реалізація проекту дозволяє в комфортних для дітей умовах організовувати релаксаційні, інтерактивні заняття, вебінари, проводити тренінги та організовувати майстер-класи для пацієнтів лікарні. Крім того, діти мають можливість ознайомитися з цікавою літературою та поспілкуватися між собою.

 Час, проведений в кімнаті психологічного розвантаження, допомагає поліпшити емоційний стан дитини, знизити її тривожність, агресію та нервове збудження, відволіктися від медичних процедур, а також позитивно впливає на процес лікування та одужання.