ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики.

Важко уявити життя держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни.

Збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, статистики дають можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку різних галузей життя.

На службу статистики покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві, правильно, точно узагальнювати її. Статистики – перші  соціальні експерти, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, демографічні та політичні. Статистичний працівник виконує масу, здавалося б, рутинної роботи, але статистична наука не терпить приблизності, тому що є точною. Ось чому працівники цієї галузі дуже уважні і навіть прискіпливі у всьому, навіть у дрібницях, що стосуються якості та кількості.

Дослідження статистиків – головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку. Робота працівника органів статистики вже давно не є просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною. Всі підсумки статистичних розробок в тому чи іншому вигляді надаються органам управління і засобам масової інформації.

В медичних закладах м. Запоріжжя працює 24 лікарів-статистиків та 55 медичних статистиків. Крім того, в КЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради» збором, обробкою інформації, що стосується діяльності медичної галузі міста, аналізом показників здоров’я населення займаються 4 лікарів-статистиків та 2 медичних статистика.

Департамент охорони здоров’я міської ради щиро вітає працівників статистики з професійним святом та бажає досягти небувалих вершин кар’єрного росту, матеріального добробуту, сімейного благополуччя і процвітання!