ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

04.12.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня №7» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня №7» ЗМР Смирнова І.К. ознайомила присутніх з  роботою рентгенологічного відділення та можливостями нового обладнання.

КНП «Міська лікарня №7» ЗМР обслуговує 37 тис. мешканців мікрорайону «Південний», в тому числі мешканців містечка модульного типу для тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей.

До структури стаціонару КНП «Міська лікарня №7» ЗМР входять терапевтичне, неврологічне, кардіологічне, гінекологічне та отоларингологічне  відділення (по 30 ліжок в кожному), що надають медичну допомогу мешканцям мікрорайону «Південний», Шевченківського та Олександрівського районів. Так у 2018 році у відділеннях лікарні стаціонарну медичну допомогу отримали 5,5 тис. пацієнтів, за 11 місяців 2019 року - 4,8 тис. пацієнтів.

Рентгенологічне відділення КНП «Міська лікарня №7» ЗМР працює з 1986 року. Рентгенологічні обстеження в 2018 році пройшли 7,6 тис. пацієнтів, за 11 місяців 2019 року рентгенологічно обстежено 7 тис. пацієнтів. До теперішнього часу у лікарні працював рентгенівський апарат 1987 року випуску, що входить до переліку медичного обладнання, орендованого у ЗДП «Радіоприлад», має 100% знос, є морально та фізично застарілим, постійно потребує високовартісного ремонту та виконує тільки рентгенографічні обстеження. Тому виникла необхідність в придбанні нового рентгенологічного обладнання.

У поточному році департаментом охорони здоров’я придбано рентгеноскопічну систему FLEXAVISION SF, виробництво - Японія, вартістю 6,6 млн. грн.; з них 6,0 млн. грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та 549 тис. грн. за рахунок коштів бюджету міста. Це сучасне цифрове рентгенівське обладнання, що призначене для проведення діагностики в режимі рентгеноскопії, цифрової рентгенографії у горизонтальному та вертикальному положеннях або під кутом. Отримання діагностичних даних відбувається у цифровому форматі, з можливістю подальшої обробки, збереження, виведення на друк або передачі мережею Інтернет в форматі DICOM. Цифрове обладнання має ряд переваг перед плівковою рентгенографією, а саме: значне зниження дози променевого навантаження на пацієнта під час проведення дослідження; швидкість отримання зображення та відповідно і висновку; висока якість зображення; збільшення видів рентгенологічних обстежень.

За період 2016-2019 роки за рахунок бюджету розвитку для лікарні було придбано медичне обладнання на загальну суму 0,5 млн. грн., а саме: дефібрилятор, ехоенцефалограф, мікроскопи, добовий монітор вимірювання артеріального тиску та реєстратор добової кардіограми за Холтером, установка для дезінфекції та стерилізації фіброгастроскопичного обладнання, інсуфлятор для лапароскопічної хірургії та ректоскоп. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в розмірі 3,8 млн. грн. придбано: наркозно-дихальний апарат, ендоскопічне обладнання для оперативних втручань на ЛОР органах, аналізатор гематологічний та інше обладнання (кольпоскоп, холодильники в кількості 8 одиниць та комп’ютери в кількості 8 одиниць).