ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

29.11.2019 фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР провели тренінгові заняття для школярів на тему: «ВІЛ/СНІД – ти маєш знати».

Заняття проведено з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді та попередження соціально небезпечних захворювань.

На заняттях фахівці лікарні з учнями 9 класів Запорізької загальноосвітньої школи №30 та Запорізької загальноосвітньої школи №100 в дружній атмосфері шляхом інтерактивного спілкування проаналізували причини розповсюдження вірусу, фактори які впливають на розвиток хвороби, шляхи передачі ВІЛ/СНІД, способи захисту. Учасники тренінгу також переглянули відеоролики про СНІД та обговорили цінності життя. 

Одне з найважливіших завдань суспільства — навчити сучасну молодь берегти і зміцнювати своє здоров’я, виховувати в них навички безпечної поведінки. Найдієвішим засобом протидії широкому розповсюдженню ВІЛ/СНІДу є робота, спрямована на зменшення ризиків, пов’язаних з можливістю інфікування ВІЛ. Одержані знання на заняттях-тренінгах стануть ключем для розуміння наслідків і проблем, пов’язаних з поширенням і найголовніше, профілактикою цього вірусного захворювання.

Учасникам заходу нагадали, що здоровий спосіб життя, захищені статеві стосунки дозволять молоді бути здоровими і впевнено йти до своєї мети.

Крім того, учнів ознайомили з основними напрямками роботи відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді», проінформували про можливість отримати безкоштовну консультацію у будь-якого фахівця, а також пройти анонімно та конфіденційно швидкий тест на ВІЛ.  Наприкінці заходу учні отримали відповіді на всі запитання та корисну друковану інформацію.