ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

11.12.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та  поліклінічного відділення Олександрівського району  КНП «Міська лікарня №6» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Бабецька Ірина Володимирівна та директор КНП  «Міська лікарня №6» ЗМР Віцина Ірина Геннадіївна ознайомили присутніх з комп’ютеризацією робочих місць лікарів, перевагами, особливостями обслуговування та надання медичної допомоги первинного та вторинного рівнів населенню в умовах реформування медичної галузі, в тому числі завдяки комп’ютеризації.

КНП «ЗЦПМСД №1» обслуговує 56 тис. дорослого населення, та понад 10 тис. дітей. До складу Центру входять 7 сімейних амбулаторій: 5, що обслуговують доросле населення, розташовані по пр. Соборний, 88 та 2 відокремлені, що обслуговують дитяче населення  і розташовані за адресою вул. Поштова 32а. До складу сімейних амбулаторій входять реєстратура, кабінети сімейних лікарів та педіатрів, допоміжні кабінети (процедурний, кабінет щеплень, оглядовий, долікарняний та невідкладної допомоги), ДСП на 9 ліжок. Всі кабінети оснащені  сучасним медичним обладнанням,  комп’ютерною технікою, меблями.

На теперішній час у Центрі працює 162 особи, з них 50 лікарів та 60 медичних сестер. Щорічно Центр відвідують понад 200 тис. пацієнтів.

За Програмою розвитку первинної медичної допомоги у м. Запоріжжя КНП «ЗЦПМСД №1» був забезпечений медикаментозними засобами та виробами медичного призначення по бюджету міста у 2017 році на загальну суму 4,3 млн. грн., у 2018 році – 4,5 млн. грн., у 2019 році – 5,0 млн. грн.

За останні три роки придбано медичного обладнання на загальну суму 1,6 млн. грн.  Значно поліпшилось устаткування Центру комп’ютерною технікою. За період 2017-2019 року придбано 53 одиниці комп’ютерного обладнання на загальну суму 1,3млн. грн. Усі кабінети Центру забезпечені комп’ютерами, що мають доступ до центрального компоненту електронної системи охорони здоров’я, під’єднані до медичної інформаційної системи Хелсі МІС. Директор, лікарі та інші відповідальні особи КНП «ЗЦПМСД №1» вже отримали власні електронні підписи.

Для забезпечення комфортних умов перебування пацієнтів та медичних працівників проведені капітальний та поточні  ремонти будівель Центру. У 2017 за рахунок місцевого бюджету проведена термомодернізація споруди Центру по пр. Соборний, 88 (3,2 млн. грн.), капітальний ремонт приміщень сімейних амбулаторій №6 та №7 по вул. Поштова 32а (265 тис. грн.). та капітальний ремонт кабінетів вторинного рівня по вул. Поштова 32а (615 тис. грн.).

У 2018 році проведений капітальний ремонт кабінетів вторинного рівня по                          вул. Поштова, 55 (983 тис. грн.).

Поліклінічні відділення КНП «Міська лікарня №6» ЗМР обслуговують близько 100 тис. дорослого населення Вознесенівського та Олександрівського районів м. Запоріжжя. В КНП «Міська лікарня №6» ЗМР ведуть прийом в дві зміни 39 лікарів – фахівців за 10 спеціальностями. У жовтні поточного року департаментом охорони здоров’я Запорізької міської ради централізовано закуплено 21 моноблок на загальну суму більше 426 тис. грн., з них 8 встановлено та підключено до E- Health в поліклінічному відділенні Олександрівського району, а саме в кабінетах лікарів хірурга, онколога, уролога, кардіолога, невропатолога, отоларинголога, травматолога, інфекціоніста.

Усі кабінети мають комп’ютерну техніку, забезпечені доступом до центрального компоненту електронної системи охорони здоров’я, під’єднані до медичної інформаційної системи Хелсі МІС. Директор, лікарі та інші відповідальні особи КНП «Міська лікарня №6» ЗМР вже отримали власні електронні підписи

Також в реєстратурах поліклінічних відділень ведеться електронний запис до лікарів: комп’ютеризовано 3 робочих місця медичних реєстраторів.