ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Співробітників поліклініки привітали директор департаменту охорони здоров’я міської ради Вікторія Василівна Ушакова, головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров’я міської ради Бригадир Ольга Степанівна та головний позаштатний дитячий стоматолог Гавриленко Марина Аркадіївна.

Розпорядженням міського голови оголошена подяка виконавчого комітету Запорізької міської ради колективу комунального підприємства «Міська стоматологічна поліклініка №5», за високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток стоматологічної служби м. Запоріжжя та з нагоди 50-річного ювілею від дня заснування комунального підприємства «Міська стоматологічна                            поліклініка №5» медичних працівників нагородили почесними грамотами департаменту охорони здоров’я міста Запоріжжя.

Міська стоматологічна поліклініка №5 розпочала свою діяльність як комунальна установа у грудні 1969 року в будівлі по вул. Бочарова 12. До складу стоматологічної поліклініки увійшли три відділення (лікувально-хірургічне, ортопедичне та дитяче). Головним лікарем був призначений Параскевич Діонісій Львович, який керував поліклінікою 23 роки.

Наразі КП «Міська стоматологічна поліклініка №5» очолює головний лікар Шевченко Валентина Михайлівна. Лікар вищої кваліфікаційної  категорії за фахом «Стоматологія терапевтична» та «Організація та управління охороною здоров’я».

Згідно з рішенням Запорізької міської ради від 13.06.2007 №20 з 01.08.2007 комунальна установа «Міська стоматологічна поліклініка №5» перетворена у комунальне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка №5». Має ліцензію для надання стоматологічної допомоги та акредитаційний сертифікат першої категорії.

КП «Міська стоматологічна поліклініка №5» розташована на площі 461 м.кв. по вул. Бочарова 12 (стоматологічне та ортопедичне відділення) та на площі 294 м.кв. по вул. Моторобудівельників 32-А (дитяче відділення). Відділення стоматологічної поліклініки розраховані на 107 планових відвідувань за зміну. У закладі працюють 70 осіб, з них 17 лікарів та 18 медичних сестер.

КП «Міська стоматологічна поліклініка №5» надає спеціалізовану стоматологічну допомогу не тільки 153 тис. населення Шевченківського району, а й мешканцям інших районів міста Запоріжжя.

Щороку стоматологічну допомогу отримують приблизно 35 тис.пацієнтів, з них 8 тис – дітей. Крім того, надається безкоштовне зубопротезування пільгової категорії населення за бюджетні кошти. З початку року зазначену послугу надано  98 особам на суму 360 тис.грн.

Заклад забезпечує надання медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування й зубопротезування. Здійснюється лікування зубів вражених карієсом та його ускладнення. Реставрації зубів проводяться з використанням сучасних стоматологічних матеріалів, проводиться професійна гігієна, естетична реставрація зубів. Всі терапевтичні і хірургічні маніпуляції проводяться із застосуванням ефективних анестетиків.

Відділення поліклініки забезпечені сучасними стоматологічними установками, дрібним стоматологічним інструментарієм, сучасним пломбувальним матеріалом, впроваджені сучасні методи лікування зубів та зубного протезування.

Протягом останніх 5 років за власні кошти виконано поточний ремонт фасаду та приміщень поліклініки на суму 91 тис.грн., придбане сучасне стоматологічне обладнання на суму 55 тис.грн., рентген апарат вартістю  49 тис.грн., комп’ютерна та організаційна техніка  на суму 90 тис.грн.

Таким чином, матеріально-технічна база, створена в поліклініці, дає реальні можливості для надання якісної стоматологічної допомоги пацієнтам м. Запоріжжя.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає колектив КП «Міська стоматологічна поліклініка №5» з ювілеєм та бажає подальших успіхів і плідної праці.