ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17.12.2019 відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров'я міської ради під головуванням директора департаменту охорони здоров’я міської ради  Ушакової В.В.

У роботі колегії взяли участь фахівці департаменту охорони здоров’я міської ради  та керівники закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя.

Про стан надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям міста в умовах реформування галузі доповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я по сімейній медицині Стецюк Л.І., яка в своїй доповіді зазначила, що за 2016-2019 роки на пріоритетний розвиток первинної медичної допомоги було спрямовано за рахунок бюджету міста: 2016 рік - 81 млн.грн.; 2017 рік - 76 млн. грн., 2018 рік - 133,6 млн.грн.; 2019 рік - 72,2 млн.грн. Це дало змогу на 52% збільшити забезпеченість медичним обладнанням, укомплектувати санітарним транспортом та комп’ютерною технікою на 100%, провести поточні та капітальні ремонти приміщень. Всі центри первинної медико-санітарної допомоги придбали або знаходяться в стадії закінчення тендерних закупівель основного медичного обладнання: гематологічних аналізаторів, аналізаторів ШОЕ, аналізаторів сечі, електрокардіографів тощо, підключені до єдиної електронної системи охорони здоров’я е-Health.

Про стан підготовки закладів, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в амбулаторних та стаціонарних умовах до реформування доповіли головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я міської ради  з спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги Скрипник М.А. та головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я міської ради зі стаціонарної допомоги  Віцина І.Г., які надали інформацію про готовність закладів охорони здоров’я вторинного рівня до підписання договорів з Національною службою здоров’я України на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії обслуговування населення».

Після обговорення питань колегії прийнято відповідні рішення.