ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17.12.2019 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремленої амбулаторії № 10 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Літвінов В.В. ознайомив присутніх з результатом проведених ремонтних робіт та з функціями та  роботою відокремленої амбулаторії.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» надає первинну медичну допомогу 110 тис. дорослого населення та 21 тис. дитячого населення Комунарського району, В структурі Центру 12 амбулаторій - 9 дорослих, (з них 3 відокремлені) та 3 педіатричні - всі відокремлені.

В Центрі працюють 54 сімейних лікаря, 23 дільничних педіатра, 95 медичних сестер.

Амбулаторія № 10 відкрита у 1988 році, обслуговує понад 7 тис. дитячого населення Південного мікрорайону. В амбулаторії працюють 8 лікарів -  педіатрів. Укомплектованість медичними працівниками складає 100%. На даний час педіатрами укладено 6208 декларацій, що складає 87,3 % від кількості обслуговуємого дитячого населення, (в тому числі два дільничних педіатра досягли оптимального обсягу укладених декларацій). 

Капітальний ремонт амбулаторії розпочався у листопаді 2017 року, завершений у грудні 2019 року.

На теперішній час замінені всі комунікації, для дітей з особливими потребами зведений зручний пандус та санвузол. Проведено благоустрій прилеглої території, змонтовано навіс для зберігання дитячих візочків, висаджені дерева та кущі. Встановлено нові меблі, медичне устаткування (аквадистилятор, стерилізатори, опромінювач, апарати для фізіотерапевтичного кабінету), побутова техніка на суму більше 500 тис. грн. Приміщення оснащені кондиціонерами для підтримання оптимального температурного режиму  . 

За роки існування КНП «ЦПМСД №6» значно покращилася матеріально-технічна база Центру. Придбано за кошти бюджету міста для сімейних  лікарів, педіатрів, медичних сестер 106 сумок-укладок, 29 електрокардіографів, 108 глюкометрів, 5 небулайзерів та інше. Збільшилася кількість санітарного автотранспорту, що  значно покращило надання первинної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району обслуговування, особливо пацієнтам, які потребують лікування і спостереження вдома. На балансі Центру знаходяться  12 одиниць санітарного автомобільного транспорту. Оснащення Центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 обладнанням відповідно до табелю матеріально-технічного оснащення складає 81%.

Виплата стимулюючих надбавок за якість та обсяг виконаної роботи дала можливість стабілізувати кадровий потенціал, сприяти працевлаштуванню молодих спеціалістів ( лікарі - 8 осіб, середнього медичного персоналу – 13 осіб).  За 2017 – 2018 роки на це виділено 4,4 млн. грн. з місцевого бюджету. На сьогоднішній день у Центрі проходять інтернатуру 6 лікарів, які, після отримання сертифікату лікаря-спеціаліста, залишаться на посадах сімейних лікарів в медичному закладі. Виплата стимулюючих надбавок також значно сприяє покращенню якісних показників роботи сімейних лікарів і дільничних педіатрів: покращення якості проведення профілактичних оглядів, зменшення показника занедбаності візуальних форм онкозахворювань, відсутні занедбані випадки туберкульозу, збільшились показники виконання плану профілактичних щеплень дорослого та дитячого населення, зменшилась кількість викликів швидкої допомоги до хронічних хворих і до дитячого населення, знизилися показники дитячої та малюкової смертності,зменшилась кількості ускладнень при серцево-судинних захворюваннях (інфаркти, інсульти).