ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть у стінах лікарні.

Святий Миколай – прославився своєю любов'ю до дітей і допомогою. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть коли вона знаходиться у лікарні.

За доброю традицією, до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР напередодні свят завітали представники компанії ТМ «Хлібодар» з солодкими подарунками аби підтримати малечу та побажати дітям здоров’я, радості і миру.

Також, привітати пацієнтів зі святом завітали маленькі артисти громадської організації «Світ очима дітей», з якими діти поринули у святкову атмосферу та стали учасниками казки «Пригоди у тридесятому царстві». Казкові персонажі вразили дітей своїми костюмами та декораціями, а давні друзі лікарні – лікарняні клоуни «СміхоНоси» подарували гарний настрій, заряд позитивної енергії та відчуття свята.

Діти з радістю брали участь у конкурсах та вікторинах, відгадували загадки, співали, розповідали вірші та навчилися самостійно робити фігури з повітряних кульок, весело та цікаво провели час біля новорічної ялинки.

Такі заходи, допомагають дітям не лише створити гарний новорічний настрій, але й відчути святкову атмосферу, навіть у стінах лікарні.