ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У Запоріжжі існує традиція вітати батьків новонароджених хлопчиків і дівчаток, які першими з'явилися на світ у День визволення Запоріжжя (14 жовтня) і на Новий рік (1 січня).

Цього року 1 січня першими народилися хлопчик Лев та дівчинка Ганна.

Щасливих батьків привітали міський голова Буряк Володимир Вікторович та директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна. За традицією батьки отримали в подарунок дитячі ліжечка.   

Першим 1 січня на світ з’явився хлопчик Лев у КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР, о 00:02. Вага немовляти – 2 кг 990 г, зріст – 51 см. Це перша дитина у родині Анастасії та Сергія.

А от дівчинка Ганна народилася із вагою 3 кг 179 г та зростом 51 см у КНП «Пологовий будинок №9» ЗМР, о 12:00. Це вже друга дитина у родині  Олени та Юрія. Всього в цей день в місті народилося 11 малюків – 7 хлопчиків та 4 дівчинки.     

Міська влада постійно докладає максимум зусиль, щоб створити необхідний затишок у пологових будинках, в палатах, де знаходяться новонароджені і їх мами, а також оснастити необхідним медичним обладнанням пологові будинки та дитячі заклади охорони здоров’я.