ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щорічно Тетянин день в Україні святкують 25 січня, також у цей день прийнято святкувати день студента, адже Тетяна – покровителька студентів, вона допомагає в навчанні, саме у неї просять ясного розуму і доброї пам'яті.

За переказами, язичники піддавали юну римську християнку Тетяну страшним тортурам, але на ранок її рани гоїлися. Після цього було ухвалено рішення вбити її з допомогою усікновення мечем. День смерті мучениці – 25 січня – став Тетяниним днем.

Саме на День Тетяни в 1755 році був заснований Московський університет. Оскільки ім'я «Тетяна» означає в перекладі з грецької «засновниця, упорядниця», то день її пам'яті як не можна краще підходить для такого починання. Тетянин день став святкуватися спочатку як день народження самого Університету, а пізніше поширився і став святом всіх студентів.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає всіх запорізьких студентів зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселих днів навчання! Нехай роки студентства будуть щасливими, хай вірні знання і невтомний ентузіазм призведуть до престижної професії.

З Днем студента!