ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16.01.2020 року фахівці КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за участю волонтерів громадської організації «Твори добро, Україно!» з метою адаптації та покращення психоемоційного стану пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у неврологічному відділенні, провели заняття з елементами арт-терапії.

Арт-терапія або «лікування мистецтвом» – популярний спосіб роботи з дітьми. Це чудова можливість дітям відкритися, поділитися своїми емоціями та страхами. Саме арт-терапія допомагає маленьким пацієнтам відновити душевну гармонію, навчитися контролювати свої емоції, бути впевненими в собі та дозволяє побачити світ навколо себе прекрасним і доброзичливим.

Фахівці лікарні та волонтери разом із дітьми малювали в стилі петриківського розпису, використовуючи замість пензликів власні пальці. Діти були в захваті! Атмосфера заняття абсолютно безпечна, невимушена, все відбувалося в процесі гри, за бажанням і без нав’язування. Під час малювання діти вчилися спілкуватися між собою, знайомилися із гостями та презентували себе. Крім того, волонтери розповіли дітям про історію виникнення петриківського розпису та ознайомили з основними елементами цього неповторного художнього стилю.

Діти гарно провели вільний від процедур час, а гарний настрій позитивно впливає на процес лікування та одужання.