ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Зір дитини дуже сильно відрізняється від зору дорослої людини. Дитяча зорова система знаходиться в постійному розвитку. Сьогодні у сучасному світі очі дитини отримують колосальне навантаження. Діти проводять тривалий час без перерви біля гаджетів, насичена програма в школі – все це призводить до зростання кількості дітей з порушенням зору.

28.01.2020 фахівці відділення відновного лікування КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР з дітьми, які проходять лікування в кабінеті охорони зору, провели інтерактивне заняття. Після проведених процедур на новому сучасному офтальмологічному обладнанні, фахівці відділення навчили дітей піклуватися та доглядати за очима, робити гімнастику для очей та обговорили негативні і позитивні фактори впливу на якість зору. Крім того, діти отримали відповіді на всі свої запитання та друковані рекомендації щодо виконання комплексу вправ для підвищення гостроти зору.

В дитячому віці стрімкий розвиток багатьох захворювань очей ще можна зупинити, виконуючи призначення та рекомендації лікаря. Проведення лікувальних, профілактичних та просвітницьких заходів, щодо зміцнення і відновлення зору у дітей допомагає мінімізувати фактори негативного впливу на зір, відновити зорову функцію та допомагає підвищити якість життя дитини.