ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.01.2020 в КНП «Міська лікарня №9» ЗМР епідеміолог Макарова І.В. провела семінар для лікарів та середніх медичних працівників з метою підвищення кваліфікації медичних фахівців по наданню своєчасної та якісної медичної допомоги хворим на грип, ГРВІ та пневмонії, в тому числі вірусні;

вдосконалення знань про особливості імунної системи, симптоматику і методи реагування при зараженні новим вірусом 2019-nCoV.

Акцентовано увагу на необхідності ретельного збору епідеміологічного анамнезу у разі звернення пацієнтів, які перебували в країнах, де наразі поширюється зараження коронавірусом, транзитних зонах та пацієнтів, що мали контакти із особами, які відвідували ці країни.

Також розглянуто питання посилення заходів та активізації інформаційної кампанії щодо профілактики ГРВІ, грипу, пневмоній.

На семінарі присутні мали змогу підвищити свої знання про імунітет, його особливості, як він «працює» на клітинному, гуморальному рівні, як від його стану залежить перебіг хвороби, дізнатися про останні напрацювання і розробки в галузі імунології.

Такі заходи дозволяють не лише підвищити професійний рівень медичних фахівців, але й покращити якість надання медичної допомоги населенню м. Запоріжжя.