ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Всесвітній день хворого (World Day of the Sick) відзначається щорічно 11 лютого, був заснований в 1992 році з ініціативи нині покійного Папи Іоана Павла II.

Згідно з легендою, саме 11 лютого у французькому містечку Лурд багато століть тому відбулося явище Богоматері. Свята Діва, Лурдська Богоматір, зцілила хворих, ставши символом рятівниці страждаючих людей.

Всесвітній день хворого покликаний звернути увагу медичних установ, соціальних і політичних структур та окремих громадян на проблеми, з якими стикаються хворі люди, на необхідність надання їм якісної медичної, а також матеріальної і моральної допомоги. Цей день є свідченням підтримки суспільством всіх людей, здоров’я яких було порушено через різні недуги.

Всесвітній день хворого – це не тільки привід замислитись про дбайливе відношення до свого здоров’я, але й нагадати усім про те, що байдужості і відсутності гуманності немає місця в цьому світі. І дуже важливо не тільки докладати спільні зусилля, щоб поліпшити ситуацію у всьому світі, але і приймати належні заходи щодо себе. Багато хто з нас хворів або відчуває усю підступність хвороби на собі зараз. У такі хвилини ми розуміємо, як для нас важлива підтримка і турбота тих, хто може її надати. До тих пір, поки на Землі є хворі люди, необхідно пам’ятати про них, простягати руку допомоги, проявляти увагу і турботу, повагу і любов.

Всесвітній день хворого став вагомим соціальним кроком до об’єднання людей навколо проблем оздоровлення населення планети.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради приєднується до цієї доброї ініціативи і бажає всім, хто здійснює догляд за хворими, – сил і здоров’я, бадьорості й гарного позитивного настрою! А всім хворим – полегшення та одужання, енергії, душевного тепла і підтримки!