ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР проводять інформаційну компанію серед населення до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку медична спільнота КНП «Міської лікарні №9» ЗМР розгорнула інформаційно-комунікаційну діяльність серед населення з питань профілактики і вкотре звернула увагу жителів району на те, що виявлені на ранніх стадіях онкологічні захворювання у 98 і навіть 100% випадків виліковні завдяки сучасним методам лікування.

Спеціалісти під час декадника підвищення санітарної грамотності населення району з питань профілактики раку, який розпочався 4 лютого і продовжиться на наступному тижні, дають низку порад для збереження здоров`я, застерігають від самолікування у знахарів, проводять профілактичні обстеження з роздачею інформаційних буклетів і листівок.

До КНП «Міської лікарні №9» ЗМР можна звернутися і за направленням від лікаря амбулаторії, і напряму. Висококваліфіковані спеціалісти-онкологи обстежать пацієнта і нададуть необхідну допомогу.

Доступна професійна інформація і регулярний профілактичний огляд у фахівця допомагає виявити можливі негаразди на ранніх стадіях, вжити своєчасних профілактичних заходів і уникнути великих проблем.