ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Свято всіх закоханих – романтичне, душевне і тепле свято, на яке так чекають всі, хто хоче зануритися в ніжність в останній зимовий місяць. У той самий час, коли всі втомилися від холодів, вогкості і чекають нового ковтка життя і свіжості.

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але будь-який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова та вчинки, які виражають його любов все в новому і новому світлі.

Історія походження Дня святого Валентина оповита численними легендами й міфами. Згідно з однією з таких легенд, у 269 році римський імператор Клавдій II прагнув завоювати світ, але для здійснення цього задуму армії не вистачало воїнів. Він був упевнений в тому, що всьому виною родинне життя, на яке солдати витрачають багато часу. Тому імператор заборонив чоловікам одружуватися, а жінкам – виходити заміж за улюблених чоловіків.

Але з таким перебігом подій не був згоден простий лікар і священик Валентин. Він співчував нещасним закоханим і потайки від усіх, під покровом ночі освячував шлюб люблячих чоловіків і жінок. Однак незабаром імператор дізнався про таємні діяння Валентина й його посадили до в'язниці, засудивши до страти. Поки Валентин чекав виконання вироку, він закохався у прекрасну доньку наглядача – Юлію. Перед смертю він написав дівчині зізнання в коханні – валентинку, де розповів про свої почуття.

Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об'єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради бажає вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати. Нехай у серцях кожного буде місце для любові, гармонії і взаєморозуміння. Нехай панує любов на всій планеті і у Ваших серцях. З Днем Святого Валентина!