ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

21.02.2020 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремлених амбулаторій № №11 та 12 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Літвінов В.В. та директор КНП «Міська лікарня №7» ЗМР Смирнова І.К. ознайомили присутніх з результатом проведених ремонтних робіт та з функціями та  роботою структурного підрозділу.

КНП «Міська лікарня №7» ЗМР працює з 1986 року та обслуговує близько 34 тис дорослого населення Південного мікрорайону. В структурі лікарні наявні: поліклінічне відділення на 600 відвідувань в день з лікарями, які надають вторинну медичну допомогу, жіноча консультація, хірургічне відділення поліклініки, діагностичне відділення, клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічне відділення, денний стаціонар поліклініки на 30 ліжок, фізіотерапевтичне відділення. За рік в поліклініку здійснюється понад 190 тис відвідувань. До грудня 2018 року в поліклініці були 2 відділення загальної практики – сімейної медицини та пункт невідкладної допомоги.

В лікарні функціонує стаціонар на 150 ліжок: гінекологічне, терапевтичне, отоларингологічне, неврологічне, кардіологічне відділення на 30 ліжок кожне. Стаціонарна допомога надається мешканцям м-ну «Південний», Шевченківського та Олександрівського районів.

В лікарні працюють 57 лікарів та 74 медичні сестри. Укомплектованість штатами по установі становить 80%.

Згідно з наказом департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради від 19.11.2018 №452 «Про зміни в підпорядкуванні відділень загальної практики-сімейної медицини КУ «Міська лікарня №7» з 5 грудня 2018 року виведено зі штатного розпису лікарні відділення загальної практики-сімейної медицини №1, №2 та пункт невідкладної медичної допомоги та передані до КНП «ЦПМСД №6».

 Лікарями КНП «ЦПМСД №6» обслуговується близько 130 тис. населення, з них укладено декларацій з 70,0%. В структурі Центру 12 амбулаторій - 9 дорослих, (з них 3 відокремлені) та 3 педіатричні - всі відокремлені.

В Центрі працюють 54 сімейних лікаря, 23 дільничних педіатра, 95 медичних сестер.

Амбулаторії №11 та 12, що передані до Центру з КНП «Міська лікарня №7» ЗМР   обслуговують  34тис. дорослого населення Південного мікрорайону. В амбулаторіях працюють 15 сімейних лікарів загальної практики та 10 медсестер. Укомплектованість лікарями складає 68%. На теперішній час сімейними лікарями укладено 23487 декларацій, що складає 68,2% від кількості обслуговуємого населення.

Для покращення надання медичної допомоги мешканцям мікрорайону «Південний» в червні 2016 року була розпочата реконструкція першого поверху житлового будинку по вул. Новокузнецька, 20-а під амбулаторію сімейного лікаря. Загальнокошторисна вартість об’єкту склала 3,03 млн. грн. На теперішній час  здійснена заміна інженерних і електричних мереж, утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, проведені оздоблювані роботи в приміщенні, влаштовано індивідуальний тепловий пункт, улаштовано пандус. У 2016 році за рахунок коштів бюджету міста для оснащення амбулаторій сімейного лікаря відповідно до табелю матеріально-технічного оснащення були закуплені: медичне обладнання, медичний інструментарій, меблі, 4 комп’ютери, меблі медичні, інформаційні стенди та вивіски на загальну суму 0,3 млн. грн. та 1 санітарний автомобіль. За роки існування КНП «ЦПМСД №6» значно покращилася матеріально-технічна база Центру. Придбано за кошти бюджету міста для сімейних  лікарів, педіатрів, медичних сестер 106 сумок-укладок, 29 електрокардіографів, 108 глюкометрів, 5 небулайзерів та інше. Збільшилася кількість санітарного автотранспорту, що  значно покращило надання первинної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району обслуговування, особливо пацієнтам, які потребують лікування і спостереження вдома. На балансі Центру знаходяться  12 одиниць санітарного автомобільного транспорту. Оснащення Центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 обладнанням відповідно до табелю матеріально-технічного оснащення складає 81%.