ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

11-12.02.2020 у м. Запоріжжя відбувся дводенний тренінг «Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності». Захід проходив в рамках проєкту «Енергоефективність в муніципалітетах ІI», що впроваджується в Україні Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Тренінг проведено з відпрацюванням практичних навичок використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності».

Участь у заході взяли понад 15 спеціалістів із Запорізької області, які безпосередньо відповідальні за енергоефективність у закладах охорони здоров’я. Від КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР у заході взяли участь інженер технічного відділу Семак О.О. та начальник котельні Філь О.В.

Мета проєкту – ознайомити фахівців лікарень, відповідальних за енергоефективність, з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.

Тренерами виступили фахові спеціалісти з енергоефективності та енергоменеджменту – Елла Дмитроченкова, Костянтин Тадля та Віталій Круковський.

Під час тренінгу учасників ознайомили з теоретичною частиною: «Комплексна термомодернізація будівель медичних закладів», «Зниження втрат в електромережах та підвищення якості електропостачання», «Забезпечення параметрів мікроклімату в лікарнях» та інше. На практичній частині учасники навчилися користуватися приладами «Набору першої допомоги з енергоефективності», який дозволить більш ефективно здійснювати управління будівлями та виконувати моніторинг енергоспоживання.

Разом із сертифікатами представники лікарень отримали кейси з вимірювальним обладнанням з «Набору першої допомоги з енергоефективності», які перейдуть на баланс закладів охорони здоров’я, та форми введення даних. Кейс містить комплект вимірювального обладнання: газоаналізатор для CO2, кліщі струмові та мультиметр, анемометр, реєстратор температури та вологості, люксметр та пірометр.

Крім того, в рамках проєкту учасники зможуть отримувати кваліфіковані консультації від експертів Центру ресурсоефективного та чистого виробництва з питань енергозбереження та енергоефективності.

Участь в подібних тренінгах дає можливість фахівцям підвищити свій професійний рівень та долучитися до міжнародного досвіду з питань енергоменеджменту, і як наслідок покращити умови комфортного перебування пацієнтів в закладах охорони здоров’я м. Запоріжжя.