ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

25.02.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до поліклініки №3 КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР Лихачова В.І. ознайомила присутніх з роботою поліклініки №3 КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР  та новим рентгенологічним обладнанням.

Поліклініка №3 КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР розташована у приміщенні оновленої амбулаторії № 6 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» та надає вторинну амбулаторну допомогу 25,5 тис. дитячого населення Шевченківського району за 12 спеціальностями: отоларингологія, кардіологія, неврологія, офтальмологія, ендокринологія, алергологія, хірургія, травматологія, імунологія, інфекційні захворювання, фізіотерапія, рентгенологія.

11.02.2020 розпочато роботу нового рентгенологічного обладнення -  рентгенологічної установки «Calypso F» вартістю понад 4 млн. грн, яку було придбано за кошти бюджету міста.

Це сучасне цифрове рентгенологічне обладнання є безпечним, надійним та зручним у користуванні надає можливість отримувати результат як на рентгенівській плівці, так і на іншому, зручному для пацієнта, носії (флешка, диск, телефон тощо).

Завдяки новому обладнанню діти, мешканці Олександрівського та Шевченківського районів, отримали змогу, не перетинаючись з дорослими, отримувати якісні послуги у рентген-кабінеті. Це повністю окрема послуга саме для дітей.

На сьогодні на новому обладнанні здійснено 137 досліджень маленьким пацієнтам.