ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Серед найголовніших складових доброго імені лікувального закладу потрібно відзначити кваліфікований колектив лікарів-травматологів, які надають широкий спектр медичних послуг пацієнтам, що потребують допомоги, як у плановому так і ургентному порядку.

Так, в умовах травматолого-ортопедичного відділення лікарні  здійснена складна операція через три години після звернення постраждалого за допомогою. ЇЇ проведення дозволило зберегти людині повноцінно функціонуючу кисть лівої руки.

Пацієнт 36 років, травма  сталася на підприємстві при роботі з електропилкою. Діагноз: неповне травматичне відчленування дистальної фаланги першого пальця лівої кисті, крайовий травматичний дефект головки проксимальної основи дистальної фаланги, велика клаптева рвана рана першого пальця лівої кисті з пошкодженням сухожилля довгого згинача і розгинача пальця. Пошкоджені структури відновлені із застосуванням  мікрохірургічної техніки. У післяопераційному періоді одержав курс судинної і антибактеріальної терапії.

Прогноз для пацієнта цілком сприятливий. Без оперативного втручання йому, як мінімум, загрожувала б ампутація фаланги. На сьогодні пацієнт проходить період реабілітації вдома, виконує нескладні рухи постраждалою кистю.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався, що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього весь колектив лікарні щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Цінуємо можливість Вам допомогти!