ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

18.02.2020 на базі КНП «Міська лікарня №10» ЗМР проведено тренінг «Шляхи залучення фінансування у сфері охорони здоров`я», в якому взяли участь представники КНП «Міська лікарня №2» ЗМР, КНП «Міська лікарня №8» ЗМР, КНП «Міська лікарня №4» ЗМР, КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, КНП «Міська лікарня №10» ЗМР та КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР. 

Тренінг проводили магістр соціальної роботи, голова правління ЕО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» (м. Київ) Олександр Вольф та голова правління Центру кластерного розвитку паліативної та реабілітаційної допомоги «Ми» Старигіна С.М. На заході були висвітлені такі теми, як проектний менеджмент і фандрейзинг, соціальне підприємство, ефективні комунікації як інструмент залучення фінансування закладів охорони здоров`я.

18.02.2020 куратор закладів охорони здоров’я з роботи в Helsi по м. Запоріжжя Ісайчева К.К. для лікарів поліклініки провела тренінг по заповненню електронної амбулаторної картки пацієнта в електронній системі охорони здоров'я Helsi.

20.02.2020 заступник директора з поліклінічної роботи Паталах О.Є провела інструктаж з експертизи тимчасової непрацездатності згідно нормативної бази та виявлених дефектів заповнення та ведення листків непрацездатності.