ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В межах співпраці КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з школою-інтернатом «Козацький ліцей» ЗОР фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» 25.02.2020 провели для учнів 10-А класу тренінг-заняття «Наркотики: правда та міфи».

Психолог Шайхет А.С. розповіла присутнім про факти та міфи, що існують в суспільстві щодо вживання наркотичних речовин. З учнями без осуду говорили про наслідки вживання психоактивих речовин на організм, що таке «передозування», як та де можна отримати безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу, поради з цих питань та інше.

Також з підлітками опрацьовані варіанти протистояння пропозиціям вжити наркотики. Учні активно обговорювали причини вживання наркотичних речовин серед молоді. А виконуючи завдання психолога підлітки дійшли до висновку, що відмовитися і сказати «НІ», коли тобі пропонують наркотики не складно і вживати наркотики – не значить бути дорослим. Крім того, учні отримали відповіді на всі свої запитання та корисну друковану інформацію.

Подібні заходи в навчальних закладах формують у молоді відповідальне ставлення до свого здоров’я та допомагають усвідомити підліткам життєву необхідність у здоровому способі життя.