ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

28.02.2020 відбулося урочисте святкування з нагоди 55-річчя КНП «Міська  лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради.

Співробітників лікарні привітали міський голова Буряк В.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоваров А.І., директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова В.В., голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Ніколаєнко О.О., ректор Запорізького державного медичного університету Колеснік Ю.М., ректор Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Ніконенко О.С., доктор філософії в галузі права, професор Слизовський В.В., депутати Запорізької міської ради Гальчинська З.М., Кобзарюк О.О., Сірий Д.В.

За забезпечення надання якісних медичних послуг, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди 55 річчя з дня заснування  медичного закладу міський голова                       Буряк В.В. нагородив колектив лікарні Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради та вручив Сертифікат на придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня екстреної та швидкої допомоги» Запорізької міської ради на 10 млн.грн.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм у виконані посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я м. Запоріжжя медичних працівників нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та грамотами департаменту охорони здоров’я міської ради.

На сьогодні, це провідна спеціалізована лікувально-діагностична установа в м. Запоріжжі, розрахована на 710 ліжок та 60 ліжок інтенсивного лікування, має вищу  акредитаційну категорію, має 30 відділень, у ній працюють 1472 співробітника. Лікарня є науково-практичною базою для 6 кафедр Запорізького державного медичного університету (внутрішніх хвороб; загальної хірургії; медицини катастроф, нейрохірургії та військової медицини; анестезіології та реаніматології; урології; хірургії та анестезіології факультету післядипломної освіти) та одна кафедра хірургічної та терапевтичної стоматології ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

В лікарні проходять інтернатуру 23 випускника ВУЗів за спеціальностями: хірургія, внутрішні хвороби, кардіологія, анестезіологія, рентгенологія, нейрохірургія, травматологія.

В цілодобовому режимі лікарня надає невідкладну спеціалізовану медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області за багатьма профілями (хірургія, кардіологія, інтенсивна терапія, урологія. нейрохірургія, травматологія та ін.), а такі відділення, як опікове, політравми, торакальне, хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії мають статус обласних. КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР оснащена необхідним лікувальним та діагностичним обладнанням, в її структурі функціюнують такі діагностичні служби, як ендоскопічне, рентгенологічне відділення, відділення ультразвукової діагностики, кабінет рентгенівської комп'ютерної томографії, клініко-діагностична лабораторія, а також відділення трансфузіології.

Висока професійність та багаторічний досвід притаманні лікарям та завідувачам відділень лікарні, багато з яких є головними позаштатними спеціалістами департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради. Це визнаний та авторитетний заклад охорони здоров’я, успіхи якого полягають у проведенні найскладніших операцій, у впровадженні нових наукових розробок на рівні європейських стандартів.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає колектив КНП «Міська лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги» Запорізької міської ради зі славетним ювілеєм та бажає подальших успіхів і плідної праці!