ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

04.03.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни до КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР Івченко Д.В. ознайомив присутніх з роботою рентгенологічного відділення та новим обладнанням.

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР в цілодобовому режимі лікарня надає невідкладну спеціалізовану медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області за багатьма профілями (хірургія, кардіологія, інтенсивна терапія, урологія. нейрохірургія, травматологія та ін.), а такі відділення, як опікове, політравми, торакальне, хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії мають статус обласних.

Стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 20 тис. пацієнтів щороку. На рік проводиться майже 11,5 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тис. пацієнтів.

Важливу роль у діагностичному процесі займають данні рентгенологічного дослідження пацієнтів. Рентгенологічне відділення лікарні працює у цілодобовому режимі з 1965 року (після відкриття даного структурного підрозділу – закупівля нового обладнання не проводилась). Так за 2019 рік на рентгенологічному обладнанні було обстежено 6,5 тис. осіб, яким було виконано 80 тис.рентгенограм. Навантаження на один діючий апарат за рік склало 12 тис. обстеженнь.

У 2019 році з метою підвищення якості діагностики за кошти бюджету міста було придбано ренгенографічну діагностичну систему Calіpso F MTOps вартістю 5 млн.грн.

Рентген-діагностика виконується за допомогою сучасної цифрової апаратури, зі знімками вищого розширення. Лікарі мають можливість масштабування отриманого знімку на екрані монітору, що підвищує точність діагностики. При цьому значно знижується доза променевого навантаження на пацієнта під час проведення дослідження; зростає швидкість отримання зображення та відповідно і висновку.

Протягом останніх трьох років також було придбано ангіограф  вартістю 25 млн. грн., відеоєндоскопічний комплекс для малоінвазивних оперативних втручань вартістю 5 млн.грн, лазерну хірургічну систему Dorrier Medilas H Solvo вартістю 3,7 млн. грн., 5 апаратів штучної вентиляції легенів Hamilton – C1 загальною вартістю 3,9 млн.грн.