ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Ротова порожнина – це «ворота» всього організму, а тому дуже важливо стежити за гігієною рота, особливо зубів. Однак навіть ретельний догляд за ротовою порожниною не здатний захистити від періодичного виникнення карієсу і інших проблем.

На щастя, завжди є до кого звернутися: зубний лікар радий прийняти кожного пацієнта і надати йому необхідну допомогу.

6 березня в багатьох країнах відзначається професійне свято зубного лікаря – Міжнародний день зубного лікаря. Дату свята обрали не випадково. Саме 6 березня 1790 року Джон Грінвуд, особистий зубний лікар Джорджа Вашингтона, винайшов стоматологічний бор. Він являв собою важку бормашину з ножним приводом, що не завадило Грінвуду виготовити для Вашингтона чотири знімних зубних протеза. І тільки через століття, в 1907 році, з'явилася перша електрична бормашина.

Міжнародний день зубного лікаря спочатку відзначався лише в США, маючи статус національного професійного свята. Але з роками традиція поздоровляти зубних лікарів у цей день перекинулася далеко за межі Північної Америки.

На сьогодні у Запоріжжі функціонує 6 стоматологічних поліклінік: КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР (вул. Сєдова, 10), КНП «Стоматологічна поліклініка №2» ЗМР (вул. Шкільна, 46), КНП «Стоматологічна поліклініка №3» ЗМР (бул. Вінтера, 22), КП «Міська стоматологічна поліклініка №5» (вул. Бочарова, 12), КНП «Стоматологічна поліклініка №6» ЗМР (вул. Фільтрова,1), КНП «Стоматологічна поліклініка №7» ЗМР (вул. Чумаченка, 40/8). У закладах охорони здоров’я м. Запоріжжя працює 6 зубних лікарів.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає всіх зубних лікарів у їх професійне свято та бажає професійних успіхів і яскравих досягнень, гарного настрою і бадьорості!