ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міжнародний день дій проти генетично модифікованих продуктів і організмів щорічно проводиться в багатьох країнах світу 8 квітня, починаючи з 2000 року. Головні вимоги цього Дня – право на інформацію, вибір і безпеку, спеціальне маркування всіх ГМО-продуктів та проведення незалежної експертизи.

Генетично модифіковані організми (ГМО) – це організми (тобто рослини, тварини або мікроорганізми), чий генетичний матеріал (ДНК) був змінений, причому такі зміни були б неможливі в природі в результаті розмноження або природної рекомбінації.

ГМО являють собою, як правило, трансгенні рослини, з яких потім виготовляють продукти харчування. У рослин з трансгенною структурою штучним шляхом змінений природний набір генів для того, щоб рослина набула деякі корисні властивості, наприклад, врожайність, морозостійкість, калорійність. Вчені бачать у генній інженерії спосіб розв’язання глобальної продовольчої проблеми, особливо в країнах, що розвиваються. ГМО – прорив у справі забезпечення продуктами харчування зростаюче населення планети. Крім того, на можливості природи впливає й зміна клімату, пов’язана з глобальним потеплінням, а ГМО малочутливі до природних змін і шкідників. За допомогою нових біотехнологій можна також одержувати дешеві ліки. Зі зростанням генетичної різноманітності, можливо, збільшиться й стійкість нових видів до різних хвороб, до змін середовища проживання. Біотехнології можуть вирішити багато викликів сучасного людства: брак поживної їжі, земель, забруднення довкілля, зміни клімату та ризики неврожаїв.

Генетично модифіковані організми включають різні гени, що вводяться різними шляхами. Це означає, що оцінку окремих ГМО-продуктів і їх безпеки слід проводити на індивідуальній основі, і що не можна робити загальні заяви про безпеку всіх ГМО-продуктів. У світі по-різному ставляться до проблем ГМО. Є країни де широко культивують і використовують ГМ-культури, зокрема в Китаї, Індії, Японії, країнах Латинської Америки, США. Є такі, що максимально обмежують поширення трансгенів. Більшість країн Євросоюзу категорично обмежує ввезення та використання ГМО. Від генетично модифікованої продукції відмовилося понад 130 країн світу. Всі ГМО-продукти, які зараз надходять на міжнародний ринок, проходять оцінки ризику, що проводяться національними органами. Ці різні оцінки в цілому відповідають тим же самим основним принципам, включаючи оцінку ризику для довкілля та здоров'я людини. Крім того, не було виявлено жодного впливу на здоров'я людини в результаті споживання таких харчових продуктів широкими верствами населення в країнах, де вони схвалені.

В 1992 році в Ріо-де-Жанейро більшість країн світу підписала Конвенцію про біологічну різноманітність, частиною якої є єдиний міжнародний документ з регулювання ринку ГМО у світі – Картахенський протокол по біологічній безпеці. Його основна мета – встановити міжнародні правила щодо безпечного перевезення, обробки та використання організмів, які можуть мати несприятливий вплив на збереження і стале використання біорізноманіття, з урахуванням ризиків для здоров’я людини. Про можливу шкоду ГМ-продуктів уперше було заявлено у 2000 році. Тоді була опублікована заява вчених світу про небезпеку генної інженерії. В Євросоюзі був заборонений продаж ГМО з використанням генів стійких до антибіотиків.

Зважаючи на це у 2002 році Верховна Рада України прийняла закон «Про приєднання до Картахенського протоколу». В Україні заборонено вирощувати генетично модифіковані рослини, але можна одержати дозвіл на польові випробування ГМ-рослин. Щодо чинного законодавства України, то у законі «Про захист прав споживачів» є положення про те, що споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги) і ця інформація повинна містити крім назви товару, ціни, дати виготовлення та інше, ще й позначку про застосування генної інженерії під час виготовлення товару.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради нагадує: суперечки навколо шкоди чи користі щодо генетично модифікованих організмів точаться від самого їхнього створення. Використання ГМО має як плюси, так і мінуси. Кожна людина має право сама визначати чи вживати їжу, яка містить ГМО.