ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Дорогі жителі міста Запоріжжя, від щирого серця вітаємо вас і ваші родини зі світлим святом Христового Воскресіння!

Відгукуючись у серцях особливою радістю та надією, Великдень проголошує перемогу життя та добра, дає відчуття оновлення й духовного відродження, єднає нас надією на перемогу істини та справедливості.

Тож нехай це найсвітліше християнське свято подарує всім непохитну віру у краще майбутнє та надихає на добрі справи. Хай Ваші душі будуть багаті на добро як святковий стіл, чисті як великодній рушник і веселі як українські писанки. Хай у ці дні вас і ваших рідних об’єднує родинний затишок, почуття радості, повноти життя та щедрості української землі. Божого благословення, веселих свят і щасливої долі! Христос Воскрес!

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради попереджає: для того щоб зберегти життя та здоров’я, залишайтесь на Великдень вдома та дотримайтесь режиму карантину під час свят! Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку своїх рідних та близьких.

Лише спільними зусиллями та системною працею ми зможемо зупинити поширення небезпечного вірусу, створюючи умови, аби суспільство у найкоротшому часі повернулося до звичного ритму життя.