ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

 КНП «Міська лікарня №6» ЗМР - потужний багатопрофільний медичний заклад вищої акредитаційної категорії, який надає висококваліфіковану стаціонарну та консультативну медичну допомогу мешканцям Олександрівського та Вознесенівського районів.

В структурі КНП «Міська лікарня №6» ЗМР два поліклінічних відділення вторинного рівня надання медичної допомоги та стаціонар на 320 ліжок. Стаціонарна допомога надається за наступними профілями: терапія, пульмонологія, гастроентерологія, кардіологія, неврологія, нейрореабілітація, відділення інтенсивної терапії.

З метою оптимізації надання медичної допомоги мешканцям міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою                             COVID-19 на виконання наказу департаменту охорони здоров’я міської ради                           від 03.04.20020 №98 КНП «Міська лікарня №6» ЗМР здійснює госпіталізацією пацієнтів усіх районів міста з негативним результатом експрес-тестування на СOVID – 19 та підозрою на негоспітальну пневмонію з перебігом середньої важкості та важким перебігом захворювання.

Госпіталізація пацієнтів із пневмоніями, які на теперішній час вважаються потенційно коронавірусної етіології, відбувається до перепрофільованого  пульмонологічного відділення, потужність якого складає 50 ліжок (пацієнти до уточнення діагнозу розміщуються в палатах по одному).

В межах приймального відділення здійснюється діагностичне сортування пацієнтів, а саме: огляд лікаря, оцінювання об’єктивного стану пацієнта, збір скарг та епідеміологічного анамнезу, взяття назофарингиальних мазків для проведення ПЛР-діагностики. Для підтвердження або виключення пневмонії необхідно проведення рентгенологічного обстеження органів грудної порожнини. Після отримання результатів ПЛР-дослідження вирішується подальший маршрут пацієнтів: у разі позитивного результату пацієнт переводиться до КНП «Запорізька обласна інфекційна клінічна лікаря» ЗОР, у разі негативного результату – для подальшого лікування до терапевтичного відділення.

Наразі вкрай важливо проведення рентгенологічного обстеження у приймальному відділенні, в умовах посиленого санітарно-протиепідемічного режиму  функціонування закладу.

Сьогодні заклад отримав систему рентгенівську мобільну ULTRA 200A (виробник Корея, TOSHIBA, вартість 2,3 млн.грн. закуплену за кошти бюджету міста) з цифровим детектором зображення, що дозволяє проводити обстеження без рентгенівської плівки. Також має місце зниження променевого навантаження на пацієнта та медичний персонал. Скорочується час рентгенівського дослідження до отримання результату. Мобільність апарату дозволяє проводити обстеження як в умовах приймального відділення, так і в реанімаційному відділенні, так і в умовах палати.

Крім економії на рентгенівській плівці та хімічних реактивах, можливості апарата дозволяють збереження та передачу цифрового зображення в електронному вигляді безпосередньо лікарям.