ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У ці святкові першотравневі дні весна, як ніколи, пахне свіжістю, ніжністю, оптимізмом. Вона разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені, посмішкам людей. Першотравень завжди був і залишиться світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще.

Цей день однаково люблять усі покоління, і він по праву вважається всенародним. Для людей старших Першотравень символізує трудову доблесть, а для молоді — животворну силу природи, право на працю, віру в безмежні можливості людини та світле майбутнє. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ якнайшвидше досягне щасливого й заможного життя. Загальна робота на добро Батьківщини принесе кожному з нас реальну користь і благополуччя! Вічне гасло «Мир! Праця! Травень!» має і сьогодні для нас особливу цінність, є запорукою здійснення намічених планів і успішного розвитку нашого міста та всієї країни.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, добра, щастя, прекрасного весняного настрою, плідної праці та всесильної любові до життя!