ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР є закладом І акредитаційної категорії, який працює в режимі цілодобового надання екстреної медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим.

За рік в закладі проходить до 1500 пологів та проводиться більш 2000 оперативних втручань. В КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР функціонує амбулаторно-поліклінічний підрозділ та стаціонарний підрозділ на 90 ліжок.

Пологовий будинок є засновником програми спільного перебування матері і дитини в місті та області, починаючи з 1990-х років. Успішно виконується Національна програма з підтримки грудного вигодовування. Впроваджується програма нових перинатальних технологій, що дозволило помітно знизити число ускладнених і оперативних пологів. У 2005 році пологовий будинок був відзначений званням «Лікарня, доброзичлива до дитини». У відділеннях використовуються ефективні методи лікування акушерської та гінекологічної патології

З метою оптимізації надання медичної допомоги жіночому населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР визначено закладом  для прийому, розміщення вагітних та роділь з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 або з симптоми захворювання без результатів лабораторного підтвердження.

Структура пологового будинку, високий рівень кваліфікації спеціалістів, можливість терміново здійснювати консультації суміжними спеціалістами є запорукою успіху у боротьбі з короновірусом. Пріоритетним напрямком роботи є здоров’я матері та дитини.

Сьогодні заклад отримав сучасний апарат ШВЛ з транспортним інкубатором GLOBE-TROTTER вартістю 3,2 млн.грн. закуплений за кошти бюджету міста.

Цей апарат надає можливість вирішити одночасно два завдання -забезпечення  штучної вентиляції легенів немовляти з дихальними розладами, недоношених немовлят з вагою від 500 гр. та можливість транспортування дитини на ШВЛ безпосередньо з пологової зали. Також Dräger TI500 Globe-Trotter - це можливість транспортування новонароджених на ШВЛ на будь-які відстані зі збереженням комфортних умов, тепла, безпечного мікроклімату. Використання цього апарату надасть можливість  знизити перинатальні втрати серед недоношених  дітей  та дітей з дихальними розладами.