ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14.07.2020 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до відокремленої амбулаторії сімейного лікаря №3 КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

В заході взяли також взяли участь представники замовника робіт – КП «УКБ» та підрядної організацій.

Під час візиту присутні ознайомились  з ходом робіт з реконструкції амбулаторії.

Комунальне некомерційне підприємство «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» - єдиний лікувально-профілактичний заклад, який надає первинну медичну допомогу мешканцям Хортицького району.

В складі Центру функціонує 9 амбулаторій сімейного лікаря, з  них дві – відокремлені, які знаходяться за адресою: вул. Новгородська, буд. 28а та вул. Будівельників, буд. 7.

Населення району складає 113905, з них 17955 – дитяче та 95910 – доросле.

Згідно рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради в 2012 та 2017 році передано в оперативне управління комунального закладу «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» приміщення по вул. Дорошенка, 3, загальною площею 892 м2.

Проектна документація на об’єкт «Реконструкція прибудови до житлової будівлі під амбулаторію сімейного лікаря по вул. Дорошенка, 3 в Хортицькому районі» була виготовлена  ще в 2012 році, проектувальник ДПІ «Запоріжцивільпроект», але роботи розпочались лише в 2018 році.

Оновлена амбулаторія буде обслуговувати 21396 осіб дорослого населення Хортицького району та 5143 дитячого населення (всього – 26593).

Відкриття 9 кабінетів сімейних лікарів в амбулаторії дозволить розвантажити кабінети сімейних лікарів Центру. В амбулаторії буде працювати 10 сімейних лікарів, в тому числі завідувач амбулаторією і лікар – педіатр. З метою розвитку стаціонарзамісних форм надання медичної допомоги в цій амбулаторії буде розгорнуто 7 ліжок денного стаціонару, де пацієнти зможуть отримати медикаментозне лікування. В структурі амбулаторії будуть працювати маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень.

Матеріально-технічна база амбулаторії по вул. Дорошенка, 3 на сьогоднішній день укомплектована на 99,9% медичним обладнанням, за рахунок коштів місцевого бюджету майже                          на 5,3 млн.грн. та частково коштів НСЗУ, а меблями на 93,8%  за кошти Світового банку.

Лікарі та медичні сестри в повному обсязі забезпечені сумками – укладками з необхідним медичним обладнанням та комп’ютерною технікою. Закуплені аналізатори крові, сечі, ШОЕ, холодильник – вітрина для вакцини та інше.

З 2016 по 2020 рік значно укріплена матеріально-технічна база КНП «ЗЦПМСД №5», витрачено більше 7,5 млн. грн., а саме; 5 санітарних автомобілів; 41 електрокардіограф; 9 аналізаторів; 8 сумок-укладок для лікарів та медичних сестер і інше. На сьогодні Центр на 90% забезпечений медичним обладнанням, санітарним транспортом відповідно до Табелю оснащення.

Проектно-кошторисна документація об’єкту «Реконструкція прибудови до житлової будівлі під амбулаторію сімейного лікаря по вул. Дорошенко, 3 в Хортицькому районі, м.Запоріжжя»  виготовлена проектною організацією ТОВ «Запорізький Промбудпроект».

Загально-кошторисна вартість об’єкту складає – 12,2 млн. грн.

Роботи розпочато в липні 2018 році, підрядник ДМП РОООЗ «Ремонтник». Укладені договори на виконання робіт – 10,4 млн. грн.

Виконано роботи з встановлення вікон, дверей, заміна та утеплення покрівлі, утеплення фасаду, виконано роботи по підведенню до будівлі амбулаторії мереж теплопостачання, водопостачання та каналізації. В приміщенні виконано перепланування, улаштовані інженерні комунікацій та електричні мережі. На теперішній час ведуться роботи по оздобленню приміщення та улаштуванню санітарно-технічного обладнання.

Станом на 13.07.2020 профінансовано кошти у сумі – 7,9 млн.грн.

Завершення будівельних робіт планується у серпні 2020 року.