ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.07.2020 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та в.о директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Завоюри І.Г. до до КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР Івченко Д.В. ознайомив присутніх з роботою приймального відділення закладу.

КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР функціонує з                           1965 року, надає цілодобову невідкладну медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області. Стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 20 тис. пацієнтів щороку. На рік проводиться майже 11,5 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тисяч пацієнтів.

Приймально-діагностичне відділення  КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР складається з 2х частин: перша частина знаходиться у хірургічному корпусі, друга у травматологічному корпусі; загальна  площа 1000 кв.м. та за рік приймає близько 10 тис. пацієнтів.

У 2020 році в Україні розпочато впровадження та реалізацію національного проекту «Велике будівництво» одним із заходів якого є проект EMERGENCI 2020 за підтримки Президента України, яким передбачено створення потужних відділень невідкладної допомоги в опорних лікарнях. Проектом за участю Світового банку передбачено оснащення відділень сучасним діагностичним обладнанням, а саме: ангіографами, КТ, МРТ та проведення ремонтних робіт у приміщеннях відділень згідно з наданими у брендбуку вимогами.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 №23-р визначено опорні лікарні м. Запоріжжя, у яких планується реалізація проекту EMERGENCI 2020 та встановлення необхідного обладнання, а саме: КНП «Міська лікарня №9» ЗМР та                  КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах», прийнятою на засіданні Уряду 08.07.2020, на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, передбачено виділення коштів державного бюджету в обсязі 1,7 млрд.грн.

На співфінансування з місцевих бюджетів для реалізації проекту EMERGENCI 2020 рішеннями сессій Запорізької міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації виділено 1,4 млн.грн.

Загальна вартість робіт з реконструкції приймальних відділень 2-х лікарень складає 60,188 млн.грн. в тому числі КНП «Міська лікарня №9» ЗМР  - 28,865 млн.грн., КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР – 31,323 млн.грн.

Проведення ремонтних робіт повинно проводитися згідно з планом-графіком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України.

На сьогодні здійснено обстеження та проектування;  проведено експертизу проектної документації; отримано дозвіл на будівництво; проведено тендери на будівельно-монтажні роботи, визначені переможці та укладені договори.

Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 27.07.2020 №170 «Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах» місту виділено 16,0 млн.грн.

У серпні 2020 року розпочнеться проведення будівельних робіт. В поточному році планується виконати роботи першого етапу з реконструкції  даних об’єктів, завершення – 2021 рік.