ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

31.07.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та в.о директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Завоюри І.Г. до КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР Бессарабов Ю.М. ознайомив присутніх з роботою пологового будинку у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та можливостями нового отриманого обладнання.

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР є закладом І акредитаційної категорії, який працює в режимі цілодобового надання екстреної медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим. За рік в закладі проходить до 1500 пологів та проводиться більш 2000 оперативних втручань. В КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР функціонує амбулаторно-поліклінічний підрозділ та стаціонарний підрозділ на 90 ліжок.

З метою оптимізації надання медичної допомоги жіночому населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР визначено закладом  для прийому, розміщення вагітних та роділь з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 або з симптоми захворювання без результатів лабораторного підтвердження.

Структура пологового будинку, високий рівень кваліфікації спеціалістів, можливість терміново здійснювати консультації суміжними спеціалістами є запорукою успіху у боротьбі з короновірусом. Пріоритетним напрямком роботи є здоров’я матері та дитини.

Для забезпечення надання невідкладної допомоги як матерям так і новонародженим з захворюваннями на гостру респіраторну хворобу COVID-19 КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР в поточному році виділено за рахунок коштів бюджету міста 3,6 млн. грн.

Сьогодні заклад отримав два новітніх апарати ШВЛ вартістю 2 млн.672 тис. грн. закуплені за кошти бюджету міста.

Апарат ШВЛ Monnal T75 вартістю 700 тис.грн надає можливість для проведення інвазивної та неінвазивної вентиляції легенів дорослих та дітей.

Апарат SERVO-i вартістю 1 млн. 971 тис.грн. це найсучасніший високотехнологічний комплекс для проведення ШВЛ новонародженим з низькою та вкрай низькою вагою. Це новий крок в інтенсивній неонатальній терапії.

Використання цих апаратів надасть можливість надавати медичну допомогу жінкам та новонародженим на якісно високому рівні, знизити перинатальні втрати серед недоношених  дітей  та дітей з дихальними розладами.