ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міжнародний день молоді відзначається щорічно 12 серпня з метою нагадати про роль молодих людей у розвитку і побудові світу, а також про повсякденні проблеми, які стоять на їх шляху.

Молодь - це авангард людства, найбільш енергійні й активні люди, які шукають в житті нові можливості і відкривають нові шляхи. Зрозуміло, така велика вікова група жителів нашої Землі не могла не удостоїтися свого свята - Міжнародного дня молоді. Він встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року. Перший раз Міжнародний день молоді святкувався 12 серпня 2000 року.

Молодість – це коли ти живеш і відчуваєш щастя! Це усвідомлення того, що твої крила починають розправлятися і ти можеш підкорювати щоразу нові та вищі вершини. Часом у житті бувають моменти злету та падіння, які дозволяють молодим людям навчитись бути сильнішими та витривалішими.

Це душевний стан людини. Саме тому можна бути вічно молодим, почуватися щасливим та жити у повній гармонії із внутрішнім та зовнішнім світом.

Молодь – майбутнє країни! Це ті люди, які мають відроджувати та продовжувати українську культуру. Вони повинні пам’ятати минуле, жити теперішнім та дбати про майбутнє. 

Щоб бути свідомою молодою особистістю, у першу чергу, потрібно мати добру освіту, що буде формувати здорову націю та здоровий дух. Наше головне завдання - допомагати та сприяти самореалізації української молоді в процесі трансформації у сучасній Україні.

Департамент охорони здоров’я міської ради бажає сучасної молоді знайти себе. Щоб сенсом життя було не лише комфортно влаштуватися, а щоб молоді люди ставили для себе конкретні цілі і домагалися їх! Нехай життя буде яскраве, веселе, повне подій і пригод. Але нехай все ж не забувають, що з їхніх доль пишеться історія рідного краю, і від них в майбутньому залежить його розвиток!